הלבנות שיניים

שיניים נקיות ונוצצות

לפני מספר שנים רוב האנשים היו מפחדים לגשת לרופא שיניים. הטיפולים במרפאת שיניים אף פעם לא היו נעימים, תמיד היינו מעדיפים להימנע מכך ובמקרים מסוימים אף היינו דוחים טיפולים שהיו דחופים רק בשביל להימנע מהגעה אל רופא השיניים, שתמיד נראה לנו כמו אדם המאיים על בריאותנו ולא כמו מי שאמור לשמור עליה.

עם זאת, עם הזמן האמצעים הטכנולוגיים השתפרו וטיפולי השיניים אמנם נשארו לא כל כך נעימים, אבל ללא ספק חל שיפור ניכר בכל הנוגע לטיפול בבריאות הפה, לבטח כשמדובר בהלבנת שיניים. טיפול זה נחשב למאוד ידידותי ומתקדם, שלא אמור להיות כואב מדי. התוצאה, כך תיווכחו לדעת, שווה הכל.

הלבנות שיניים

הלבנת שיניים באמצעות חרסינה

שיטה חדשה אשר נפוצה מאוד בשנים האחרונות בישראל לאחר שהגיעה בייבוא היישר מארה"ב, שיטה בה משתמשים כבר עשרות שנים, היא שיטת ההלבנה באמצעות ציפוי חרסינה. לרוב מדובר בתהליך די ארוך הלוקח בין שבעה לעשרה טיפולים, אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח: החיוך יוצא פשוט מושלם. בנוסף, אם השיניים לא ישרות, חלקן אף קבורות וכמובן, לא נקיות, הטיפול הזה יכול להיות בדיוק בשבילכם. בטרם החלטתם איזה טיפול הכי מתאים לכם, מומלץ כמובן להיוועץ ברופא אשר מתמחה בנושא הלבנות שיניים ולקבל החלטה מחושבת ומקצועית.

הלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר, או אם תרצו, ניתן גם לקרוא לה הלבנת שיניים ניתוחים, היא הלבנה אשר נעשית באמצעות חומר המתופעל על ידי אור. כלומר, החומרים נמרחים על השיניים, בעזרת הרופא וגם בבית – והמכשיר שקיבלתם במהלך הטיפול צריך לפעול על השיניים במשך מספר שעות ביום (כל אחד לפי הטיפול שלו) וכך בסופו של תהליך, שאולי יהיה קצת ארוך, תקבלו שיניים לבנות כמו שחלמתם.

הלבנת שיניים בחומרי הלבנה

רופאי שיניים רבים מציעים הלבנות שיניים באמצעות חומרי הלבנה, אשר מכילים לעתים אחוזים גבוהים של חומר בשם סודיום פרבוראט אשר עוזר להבהרת השיניים. החומרים שהרופא ימרח על השיניים יעשו את פעולת ההלבנה לאחר שתקבלו נורת פלזמה מיוחדת אשר תעזור בתהליך ההבהרה הראשוני. בהמשך, המטופל יקבל חומרים לשימוש ביתי ולאחר מספר טיפולים תקבלו את התוצאה הסופית.