הלוואות למוגבלים

הלוואה למוגבלים

חשבון מוגבל הוא לא דבר נעים אולם זה יכול לקרות לכל אדם. חוסר של תשומת לב בחשבון, תקופה קשה בין עבודות, לקוח גדול שעזב בעסק ופגע משמעותית בהכנסות מה שגרם לתשלומים לחזור בחשבון ועוד. ההגבלה בחשבון אף גוררת סימון בדירוג האשראי שלכם ולכן זה עוד יותר מקשה על האפשרות שלכם לקבל הלוואה מהבנק כדי להתיישר בתקופה קשה זו או להרוויח מעט זמן עד למציאת לקוחות חדשים, יצירת מקורות הכנסה נוספים ועוד. במידה והבנק לא מאשר תצטרכו לחפש אחר הלוואה למוגבלים בגופים חוץ בנקאיים שונים.

הלוואות למוגבלים

מי מספק שירותי הלוואה למוגבלים?

חשוב להבין כי גופים פיננסיים רבים, במיוחד לאחר שנפתחה האפשרות לגופים חוץ בנקאיים להעניק הלוואות בצורה חוקית, מתפרנסים יפה משוק ההלוואות. אנשים הזקוקים להלוואה יסכימו לשלם גם ריבית יותר גבוהה מהבנק העיקר לקבל את ההלוואה שהבנק לא נותן. משום כך גופים חוץ בנקאיים שונים מעניקים הלוואות, לעתים בתנאים אטרקטיביים ולעתים בריביות גבוהות יותר מאלה בבנק. על אף התנאים המשתנים האופציה של הלוואה למוגבלים מגוף חוץ בנקאי תהיה ככל הנראה האופציה הטובה ביותר עבורכם ואולי גם היחידה. לכן חשוב לבדוק את האפשרויות השונות העומדות בפניכם, לבצע השוואה בין הגופים שכן מוכנים להעניק לכם הלוואה בתקופת ההגבלה או כדי לא להיכנס להגבלה ולבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם. בין הגופים השונים המעניקים שירותי הלוואות מסוג זה תוכלו למצוא חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות שונות המעניקות הלוואות לחתכים שונים באוכלוסייה גם במקרים כלכליים קשים, הלוואות גמילות חסדים, הלוואות חברתיות, הלוואות למוגבלים בבנק ועוד.

טיפים חשובים להתנהלות חכמה בזמן ההגבלה:

חשבון מוגבל אומר שחזרו לכם 10 שיקים בטווח של שנה בחשבון. הבנק הגביל את החשבון שלכם באופן אוטומטי וכעת תוכלו לנהל את הכספים שלכם בחשבון דרך הבנקאי בלבד. במהלך תקופת ההגבלה לא יהיו לכם שיקים או כרטיסי אשראי וגם לא מסגרת עו"ש בחשבון לכן תצטרכו לוודא שאתם תמיד בפלוס כדי שכספי המשכורת שלכם או ההכנסה מהעסק יכנסו לחשבון ולא יבלעו במינוס אלא יהיו כנגד ההורדות. במידה וזה לא המצב העבירו את ההכנסות שלכם לחשבון ניטרלי עם עו"ש מאוזן. כמו כן זכרו לבקש מהגופים השונים שנתתם להם שיקים עתידיים לבטל את השיקים כדי להימנע מסימונים נוספים בחשבון ועמלות אכ"מ נוספות ובתמורה תנו להם מזומן או הגיעו עמם להסדר.