השכרת רכב

השכרת רכב, לא דבר של מה בכך.

מתי לאחרונה ארזתם מזוודות, נשמתם אויר צלול ו… דרככם הייתה לעבר חברת השכרת מכוניות?
צליל מילים אלו השכרת רכב וכו. מזכיר לכולנו כיף, חופש דרור. הרי ידוע הדבר שגם מי שאין לו רכב ומי שיש לו רכב אוהבים בטיולים לשכור מכונית, זאת על מנת לא להרוס את הרכב הקיים. {הרי בדיוק בשביל זה נועדו חברות השכרת מכוניות}

השכרת רכב משפחתי

אני גדלה בציבור מיוחד, אוכלוסייה שבה משפחה ממוצעת "מכילה" בתוכה לפחות שמונה ילדים חמודים וצדיקים. לפני החלטה על יציאת התאווררות {לאו דווקא בימי הקיץ הלוהטים, פעמים רבות גם בתקופת החורף השקטה} יש לשכול את היציאה מהיבטים רבים: לינה, אכילה, פעילויות ו… השכרת רכב משפחתי איכותי שיעמוד בכל טלטלות הדרך.

משפחה כמו שלי אינה יכולה להרשות לעצמה להחזיק רכב גדול כזה כל השנה, החזקת רכב משפחתי כוללת הרבה הוצאות לעיתים כלל לא צפויות. הרבה אנשים חכמים מעדיפים לשכור רכב משפחתי פעם בכמה חודשים כאשר יוצאים עם כל המשפחה מאשר להחזיק "טנק" שכזה.

השכרת רכב

השכרת מכוניות

היום בת דודתי מתחתנת בשעה טובה ומוצלחת בעיר הקודש ירושלים. יציאה לחתונה כזו כוללת את כל בני המשפחה גם את אחי הנשואים {הרי איך הם יגיעו ללא ה"ספישל" של אבי היקר וחוץ מזה ככה זה ילדים נשואים, הם עדיין ילדים (בלי לפגוע באף אחד)}  יום כזה לדוגמא, מחייב השכרת רכב משפחתי, אנו שמחים על ההזדמנויות הללו לסוע כל המשפחה יחד, זה מאוד מאחד. איך אבא שלי אומר? מי שיציץ לביקורת יחשוב שהציץ לבקר לול תרנגולים, הרעש, הדיבורים והצחוקים הם חלק מהנסיעה במשפחתנו המאוחדת.

השכרת מכוניות, זהו בית עסק שגורם לנו שמחה בכל פעם שאנו עוברים לידו. אסוציאציה היא דבר אובייקטיבי לכל אחד, יהיו אנשים שיעברו ליד חברת השכרת רכבים ותעלה בהם בחילה קשה. כיוון שזה הזכיר להם פעם שבה אכלו קש ומרורים כל היציאה עם הרכב, או שחלילה עברו תאונה קשה, או שאפילו לא ירגישו כלום.