מדפים לתעשייה

מהם מדפים לתעשייה?

העיצוב המודרני הביא עמו המון שינויים חיוביים.  חלקם מן השינויים הללו השפיעו רבות גם על תחום אשר נקרא עיצוב תעשייתי. פתרונות של מדפים או התחום של פתרונות מידוף לתעשייה הפכו עסק חם מאוד אפילו מסחרית. מגוון תעשיות כבדות, תעשיות קלות ומגוון תעשיות חקלאיות חברו לשימוש בתחום זה של מידוף. אחד מן הפקטורים המרכזיים כאן הוא חסכון במקום. עקב חסכון במקום יש לנו פועל יוצא של חסכון כפסי רב. בין אם מדובר במחסני ענק, האנגרים או מחסני בוטיק – כולם נהנים מהתפתחותו של תחום המדפים בתעשייה.

מדפים לתעשייה

בחירות טובות

פתרונות אחסון – חלק מן התהליך כולל בחירת חומר גלם של אותם מדפים. אומנם ראוי שיהיו אלו מדפים מודולריים אך לגבי חומר הגלם יש לקבל בחלטה. מה עומד בפנינו? עומדת בפנינו אפשרות לבחור מבין חומרים שונים ומגוונים כמו: מדפי עץ, מדפי מתכת, מדפי זכוכית המחוזקים בסיבים שלהם, מדפי פלסטיק, מדפי אלומיניום ומדפי אל-חלד = stainless steel. כל אלו יכולים להיות מדפים למחסן אך סוג חומרי הגלם של המחסן הם החשובים.

פקטורים שקובעים בחירה

הגורמים המשפיעים על בחירת סוג חומר הגלם של מדפים מודולריים יכולים להיות תקפים לגבי מדף התעשייתי שלכם יכולים להיות: אורך זמן החיים הרצוי לנו, כובד המשקל ו-או סוג הסחורה העתידה להיות מאוחסנת עליהם, יופי (עיצוב מודרני מיושן או פונקציונאלי), מה גובהם, רוחבם, אפשרויות מודולריות. מדפים פופולאריים יהי בדרך כלל מדפי מתכת מגולוונים או מדפי אלומיניום. מדפי המתכת מתאימים מאוד לתחומי המזון, תחומי אחסון מסחרי, וכן גם לבית – לאחסון ספרים, דיסקים ומגוון מוצרי שימוש יומיומיים. אם זה לסלון של הבית או לאזור בו ישבו אנשי עסקים, חדרי ישיבות וכדומה ניתן למצוא דגמים מעוצבים יותר של מדפי מתכת.

אלופים במשקל כבד!

מדפי כרום מומלצים לתעשייה בה המשקלים הולכים וגדלים. מדפים אלו יכולים לשאת משקל רב עד מאוד. עוד יש לציין כי מדפים אלו אינם סובלים מחלודה או קורוזיה והם מאוד נאים גם לעין. מדפים אלו מתווספים לתחום של מדפים מגלוונים. מה שטוב במדפים המגוולנים הללו הוא שהם עמידים גם לסביבות בעלות תנאים קשים של טמפרטורות גבוהות או נמוכות כמו כם לתנאים של לחוץ כבדה וכדומה. לפרטים נוספים תוכלו לצפות באתר בית של חברת ארז ריהוט- ארז ריהוט היא החברה המובילה בארץ בתחום של פתרונות מידוף וריהוט לתעשייה.