קבלן שלד

קבלן שלד לבית שלך

הרבה מאיתנו מגיעים לשלב בחיים בו מעוניינים לבנות בית חדש. חלקנו רוצים לשפץ את הקיים ולבצע בו שינויים דרסטיים. בין אם אתם מעוניינים לבנות בית משלב היסודות ובים אתם מעוניינים בשיפוץ מאסיבי מרמת תירון היסודות ומעלה הרי שאתם זקוקים לבעל מקצוע מקצועי בתחום. בעל מקצוע שכזה הוא על פי רוב קבלן שלד, קבלן פרטי או סוג של קומבינציה בין קבלן בניין, קבלן שיפוצים וכדומה.

ידוע שבישראל שהיא מדינה כה קטנה יש על כל תחום של בעל מקצוע עשרות אם לא אלפי בעלי מקצוע אשר מתמודדים על אותו מקצוע. סקירה קרצה במדריך איכותי כמו דפי זהב או חיפוש מהיר במנועי חיפוש איכותיים כמו יאהו, בינג או גוגל יחשפו בפנינו עשרות ואלפי בעלי מקצוע שכותבים שהם הכי טובים. הם קבלני שיפוצים הכי טובים, הם קבלני שלד מעולים, הם קבלנים פרטיים עם מוניטין עד השמיים וכדומה. קבלן שלד מחיר שלו ואופני קביעת המחיר יפורטו בגדול להלן מטה.

קבלן שלד

איך עושים את זה?

חשוב מאוד לשים לב כי הנייר סובל הכל. ניתן לכתוב על כל אדם הכל אבל פשוט הכל. על כן נשאף לפנות לכיוון אחר. הכיוון יהיה לשאול חברים טובים שלנו שעברו את אותו התהליך בדיוק. ניתן להתייעץ עם חב לעבודה, שכן לבניין, אחים או אחיות, דודים, החבר הטוב מהמילואים וכדומה. דעתם אכן רלוונטית. עוד טיפ על בחירה של קבלן שלד או קבלן פרטי ואפילו על בחירה של קבלן שיפוצים כלליים או כל בעל מקצוע אפשרי – צפו בתוצאות בשטח. התוצאות בשטח הם הם תיק העבודות שלו בלייב. ניתן לראות איזה בית הוא בנה לפני 5 שנים. איזה עיצוב מטבח הציע לשושנה השכנה, איך עיצב אמבטיות אילו בתים פרטיים בנה בכפר שמריהו בהוד השרון או בכלל. תמונה שווה אלף מילים ממש רלוונטי במקרה דנן.

מחירים משתנים

שימו לב כי חאפרים בדרך כלל גובים מחיר נמוך. כמו כן ישנן הבדלי מחירים בין קיץ לחורץ וכמובן בסוג העבודה הרצויה בפרקי הזמן ובסדר גודל כולל של כל הפרויקט.