שאיבת ביוב

שאיבת ביוב מוצלחת

אשר הכל זורם מתחת לרגלינו- אז הכל תקין. ומה קורה כאשר אנחנו נדרשים לבצע שאיבת ביוב בעקבות הצפה כלשהי או תקלה במערכות ביוב?

במקרים כאלה אנחנו נדרשים לעזרה של חברה לשאיבות ביוב. זה נשמע לנו הדבר המובן מאליו, אבל למעשה לא תמיד אנחנו יודעים כי זהו הפתרון הטוב ביותר.

מתי נבצע שאיבת ביוב?

במקרים רבים, צנרת ביוב נחסמת בגלל שורשים של עצים אשר חודרים פנימה אל הקרקע וחוסמים את הביוב. כיום ישנן מגוון של דרכים כדי למנוע תופעה זו, ויחד עם זאת, אנחנו עדים עדיין למקרים רבים בהם יש חסימה של הביוב.

שאיבת ביוב

בערים גדולות, כאשר הביוב עולה על גדותיו, ניתן לומר כי החיים עוצרים מלכת. אם הביוב מציף כבישים- יש חסימה לא רק במערכות הביוב- אלא בכביש כולו מה שגורם לפקקי תנועה נוראיים.

לכן מה שחשוב כאשר אנחנו צריכים לבצע שאיבת ביוב זה המהירות של התגובה שלנו. אם נתמהמה ונבצע את שאיבת הביוב כמה שעות מאוחר מדי- הנזקים עלולים להיות עצומים במקרים מסוימים והרי אסון במקרים יותר קיצוניים.

בחירה של חברה לשאיבת ביוב?

איך יודעים כי בחרנו נכון? זו השאלה אשר רבים מתחבטים בה בכל הנוגע לתחום של שאיבת ביוב.

לא תמיד אנחנו יודעים באיזו חברה לבחור. גם אם הביוב שהוצף הוא של השטח הפרטי שלנו ואז כל האחריות היא עלינו. המהירות, כפי שכבר ציינו היא אלמנט מכריע. ככל שהחברה תוכל להגיע במהירות ולשאוב ביוב בצורה יעילה ומקצועית- זה הסימן להיותה חברה טובה.

כאשר מדובר בעובדי ביוב שאינם רציניים או בלשון העם קרויים "חאפרים"- שמים לב מיד שהם מתמהמהים בטיפול או משתמשים בציוד מיושן ולא יעיל לביצוע שאיבת ביוב מוצלחת.