תקליטן לחתונה

מוצאים תקליטן לחתונה

בחירת תקליטן לחתונה הוא משהו שצריך להיעשות בכובד ראש ולאחר בחינת מספר פרמטרים חשובים. המוסיקה היא חלק מרכזי בכל אירוע, במיוחד כאשר מדובר על אירוע בסדר גודל של חתונה. תקליטן לחתונה הוא איש מקצוע האחראי על המוסיקה באירוע שלכם אולם העבודה שלו איננה מתחילה ונגמרת באירוע עצמו. לקראת האירוע הוא עושה הכנות רבות ודואג להיפגש עם מארגני האירוע, לוודא אודות סוג המוסיקה המועדף עליהם ועל האורחים שלהם ומכין מיקסים המתאימים לסוג האירוע לשביעות רצונם של האורחים במקום. כאמור התקליטן בדרך כלל יהיה זה שגם מוביל את האורחים באירוע בין שלביו השונים ולכן חשוב מאוד להתייחס גם לעניין הכריזמה והביטחון של התקליטן והובלת האורחים לאורך האירוע.

תקליטן לחתונה

כמה עולה תקליטן לחתונה?

עלות של תקליטן מקצועי לחתונה עשויה לנוע בין 3000 ל-5000 שח בממוצע לערב אם כי במקרים מסוימים זה עשוי להגיע אפילו למעבר לכך. בחודשי הקיץ המחירים יהיו יקרים יותר בדרך כלל בשל הביקוש הגדול יותר לתקליטנים מאשר בחודשי החורף. כמו כן כל תקליטן יכול להעריך את הזמן שלו והעבודה שלו בצורה שונה. יש תקליטנים שידרשו 10,000 שח לערב ואחרים עשויים לדרוש גם 1500 שח לערב.

לניסיון תפקיד חשוב מאוד:

כמו כל איש מקצוע חשוב להסתכל על הפרמטר של הניסיון. תוכלו לצפות בסרטונים הבונים את "תיק העבודות" של התקליטן ולהתרשם מהעבודה שלו באמצעות סרטונים אלו גם מהמוסיקה, גם מהאופן שבו הוא מפעיל את האנשים ואלה משתפים פעולה ורוקדים במהלך האירוע וגם בביטחון שהוא מדבר עם הקהל ומוביל אותם משלב אחד לשלב אחר באירוע. הניסיון משחק תפקיד מכריע גם באלתור במקרה של תקלות, הכנות לצורך בציוד וגיבויים שונים וכמובן בהתאמה של המוסיקה לסגנון המועדף על האורחים ומארגני האירוע.

בסופו של יום לאחר המפגש עם תקליטן לחתונה תהיה לכם תחושה כללית לגביו – האם זה מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו? האם הוא פנוי ביום האירוע שלכם? מה קורה במידה והוא לא יוכל להגיע לפתע ברגע האחרון? האם הוא יגיע עם ציוד גיבוי במידת הצורך או מסתמך על הציוד הנוכחי שלו ואומר שיהיה בסדר? עד כמה הוא קשוב לצרכים ולבקשות שלכם ועוד. כל אלה יכריעו במידה רבה את מי תבחרו בסופו של דבר להוביל את המוסיקה באירוע שלכם.